סטודיו לעיצוב פנים בירושלים, מציגים שדרוג טוטאלי אשר יעלה את הציפיות שלכם בכל הרמות. גם אם אתם רוצים רק להדגיש אווירה מסוימת או לשפץ, לעדכן ולהפוך את העיצוב לפרקטי, אנחנו נשמח לעזור לכם ונהפוך את החלום למציאות כי גם לנו יש חלומות ואנחנו שואפים תמיד להגשימם לטובה.

סטודיו מעצבת פנים בירושלים. אוהבים קווים נקיים וחללים גדולים המאפיינים את האדריכלות המודרנית משפיעים על נראות הבית המודרני, עיצוב שטחי מסחר, עיצוב משרדים. מעצבת פנים אוהבת מזרח ומערב, יפני, ארט דקו והמראה המינימליסטי, כאשר הסגנון מתוכנן היטב בעיצוב דירות יוקרה, עיצוב בית מודרני מפנה את אור הזרקורים על השימושיות של הרהיטים המתוכננים ולכן מאפשר לכם מגוון פתרונות שאנחנו מספקים, המקנים לכם את השימוש הנוח והאהוב.

אילנה ברין מעצבת פנים מומלצת מספרת:

הערה כמו " יש לה טעם יקר" שמעתי אין ספור פעמים בחיי. הערה שמדגישה את החשיבות שיש לטעם טוב בעיצובים מכל הסוגים בעיצוב בית, עיצוב סלון, עיצוב חדרי אמבטיה, עיצוב חדרי שינה, עיצוב דירות יוקרה, עיצוב מסחרי, עיצוב משרדים, עיצוב מסעדות. עיצוב הוא בשבילי דרך חיים שבה אני פוגשת אנשים טובים, שמאפשרים לי לעצב עבורם את בתיהם ואת עסקיהם.

עיצוב פנים ייחודי מלהיב אותי ואני יוצרת באהבה עיצוב פנים בתים עכשוויים מעוצבים ופרקטיים, המתאימים לאופי המקום ודייריו.

החלטות על מטרת העיצוב, אינן כל הסיפור ביצירת הבית שלכם או חלל העסקי שלכם. על מנת לקבל החלטות לגבי סידור הרהיטים באופן הנכון ביותר לחדר שלכם, אתם צריכים אדריכלות פנים. תכנון עם מעצבת פנים זהו צעד חשוב וגאוני בחיסכון זמן, הוכח כחוסך כסף, וילמד אתכם מה באמת אתם אוהבים. עיצוב פנים חשוב גם אם אתם רוצים להוסיף רק כמה פריטים של ריהוט לאחד החדרים שלכם, או בין אם אתם רוצים לארגן מחדש פרטי ריהוט שיש ברשותכם. בשלב זה, מסלול עם מעצבת פנים  יחדד לכם אילו אפקטים ניתן לשמר ולהפיק. בסיום התהליך אתם רואים איך כל הפריטים משתלבים וממוקמים להשגת הרמוניה, נוחות וחסכון בהוצאות.