איך זה עובד?

בשלושה שלבים פשוטים:

שלב 1: פגישה עם המעצבת
שלב 2: רכישת חבילת עיצוב פנים
שלב 3: עיצוב וביצוע

שלב 1: פגישה עם המעצבת

הירשמו לאתר שלנו וספרו לנו על הפרויקט שלכם. אנחנו בעזרת האינפורמציה, נתאים פתרונות הכי הולמים עבורכם.
נקבע עבורכם עם המעצבת לפגישת ייעוץ אישית בביתכם.
לאחר פגישת הייעוץ, תקבלו הצעת מחיר מהמעצבת הכוללת סיכום, תנאי תשלום, שלבי עבודה ואומדן זמנים לביצוע.

הזמן פגישת יעוץ

שלב 2: רכישת חבילת עיצוב

חבילת העיצוב מותאמת לכם אישית מורכבת ממטרת העיצוב והתקציב שלכם לפרויקט.
בסטודיו תנאי תשלום נוחים, ונשמח להתאים את המסלול.

שלב 3: עיצוב וביצוע

זה הזמן להתחיל! אנחנו בסטודיו משקיעים בכם עבודה קשה בשילוב שבין עיצוב פנים לתכנון אדריכלי במטרה ליצור קו רציף בכל התהליך מתחילת הפרויקט ועד סופו. כאשר אתם עושים את התכנון האדריכלי בסטודיו שלנו, אתם נהנים מיעילות, עמידה בלוח הזמנים ובתקציב שלכם.
אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של שירותי עיצוב בהם משתמשת המעצבת ליצור את בית החלומות שלכם. הלקוחות שלנו נהנים מכניסה לעולמה של מעצבת פנים מוכשרת, בעלת טעם טוב, ניסיון עשיר, היוצרת עבורכם חוויות קניה מהנות ושירות אישי מותאם.
בסיום הפרויקט אתם נהנים מבית עכשווי מעוצב ופרקטי!

עדיין מתלבטים?

מהי מטרת העיצוב?

הבית שלכם מביע משהו. הוא מביע נשמה, אווירה שאותה ניתן להרגיש.
מה זה מביע באמת? אם רשמי או לא, נוח או יוקרתי, מזמין או מרוחק, שמח או מאופק ושקט – זה מוביל אתכם למטרת העיצוב. קבלת החלטות לגבי מטרת העיצוב הינו צעד חשוב לפני שמתחילים בעיצוב פנים. האפקט אותו אתם רוצים להשיג יקבע את הכיוון שהולכים עליו. האווירה או ההבעה שאתם רוצים שהבית שלכם יביע, אומר לכם איזה סכמות צבעים תבחרו, איזה סוג רהיטים תקנו והיכן תמקמו אותם. זה יכול לענות לכם גם על מה להגביר ומה עדיף להשאיר ברקע. אתם צריכים להאיר את כל ההחלטות שלכם באור של מטרת השיפוץ. זה משרת גם כיעד שאתם רוצים להשיג וגם לנו להגיע ליעד שלכם.

למה תכנון אדריכלי?

החלטות על מטרת העיצוב, אינן כל הסיפור ביצירת הבית שלכם. על מנת לקבל החלטות לגבי סידור הרהיטים באופן הנכון ביותר לחדר שלכם, אתם חייבים תכנון אדריכלי. תכנון זהו צעד חשוב לכם. זה גאוני בחיסכון זמן, זה הוכח כחוסך כסף, וללמד אתכם רבות על רהיטים וסידורם. תכנון אדריכלי חשוב גם אם אתם רוצים להוסיף רק כמה פריטים של ריהוט לאחד החדרים שלכם, או בין אם אתם רוצים לארגן מחדש פרטי ריהוט שיש ברשותכם. בשלב זה, תכנון יראה לכם אילו אפקטים ניתן לשמר או להפיק. אתם יכולים לראות איך כל הפריטים חייבים להיות ממוקמים להשגת הרמוניה, נוחות וכמובן חסכון בהוצאות.

מהו אלמנט היופי?

מתחילת ההיסטוריה של המין האנושי, ניתן לראות את הדחף להשיג יופי, וליצור בית יפה ומשביע רצון. דחף זה מושרש עמוק בטבע האנושי. תוצאת העניין היא הישגיות רוחנית ושביעות רצון כנה. יופי זה אחת התכונות שרוצים בבית שאותו אנו יוצרים.
בעיצוב הבית שלכם, יש לכם הזדמנות להביע את אהבתכם ליופי ולספק את כמיהתכם ליופי. יש לכם הזדמנות לשים חותם של אישיותכם על עיצוב הבית שלכם. אתם יכולים בעזרתנו ליצור בית שיגשים את הצרכים והתשוקות שלכם. בהבאת היופי לביתכם, אתם מעשירים את חייכם וזה של משפחתכם.
מטרת העיצוב וריהוט של ביתכם תכלול בתוכה יעדים לנוחות ויופי. עקרונות אלו מנחים אותנו ביצירת נוחות ויופי בביתכם. התקשרו לתאם פגישת ייעוץ.